KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 14003594
nr 1400 3594
Miniatyrer
2 st, Sven & Johanna Nordgren, 10x7
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:28:32
150 kr
200 kr
400 kr
Sven Palmqvist (1906-1984)
Roland Svensson 1910-2003
Firma Svenskt Tenn